• +48 698 49 33 55

www.loveandflowers.pl

Przygotowaliśmy stronę www.loveandflowers.pl dla naszej Klientki, której firma zajmuje się tworzeniem bukietów oraz innych kwiatowych aranżacji i dekoracji na wesela i pozostałe uroczystości. Głównym założeniem strony jest graficzne przedstawienie wykonanych projektów naszej Klientki. Zatem cała nasza uwaga musiała skupić się wokół galerii. Klientce zależało również, aby wdrożona strona była minimalistyczna oraz niezwykle estetyczna.


Podstawą przygotowanej strony są prezentacje zdjęć zrealizowanych projektów. Przygotowaliśmy dynamiczną galerię, która pozwala uporządkować wg kategorii zdjęcia do różnych grup w sposób łatwy i intuicyjny a jednocześnie nowoczesny.


projektowanie stron internetowych 4

 

Inną formą prezentacji pracy Klientki jest wdrożenie na stronie modułu wyświetlającego posty z Instagrama. Moduł jest dynamiczny, sam się aktualizuje o najnowsze wpisy, jakie zamieszczone są na profilu naszej Klientki.

projektowanie stron internetowych 5

Oczywiście kluczowe było również, aby galeria wyświetlały się prawidłowo na każdym możliwym urządzeniu - zarówno stacjonarnym jak i mobilnym.


projektowanie stron internetowych 2

Obok galerii przygotowaliśmy inne strony, tak aby można było zamieścić wszystkie niezbędne informacje potrzebne do kontaktu i przedstawienia oferty naszej Klientki.


projektowanie stron internetowych 3

Strona www przygotowana o system zarządzania treścią (cms Joomla). Zaprojektowana oraz wdrożona ściśle wg. wskazówek Klienta. Zastosowane najbardziej aktualne komponenty oraz moduły. Ważną  funkcjonalnością jest możliwość wykonania w dowolnym momencie kopii zapasowej strony, co pozwala na odtworzenie jej w sytuacji awarii lub ataku hakerskiego. Albo daje możliwość zainstalowania strony na dowolnym innym serwerze.

 

Przygotowana przez hotonline.pl strona internetowa jest responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (sprawdzone w teście google mobile friendly)

 

Na potrzeby zachowania kontaktu zainstalowany jest również nowowczesny formularz kontaktowy.


Na koniec współpracy do Klienta został wysłany film instruktażowy, pokazujący jak dodawać nowe oraz jak edytować istniejące treści.

Projekty na sprzedaż

Popularne realizacje

www.spanesi.com.pl

www.spanesi.com.pl

Leave review
Strona www przygotowana dla firmy działającej w branży materiałów filtracyj...
Read More
www.mn-projects.com

www.mn-projects.com

Leave review
Anglojęzyczna strona internetowa będąca uzupełnieniem bloga prowadzonego pr...
Read More
www.loveandflowers.pl

www.loveandflowers.pl

Leave review
Strona www przygotowana dla firmy zajmującej się tworzeniem kwiatowych deko...
Read More