www.spanesi.com.pl

Przygotowaliśmy stronę www.spanesi.com.pl dla firmy działającej w branży materiałów filtracyjnych, kabin lakierniczych oraz doradztwa technicznego w ww. zakresie. Jest to już kolejna strona www przygotowana dla tego Klienta, co bardzo nas cieszy, bo świadczy o zaufaniu do naszej firmy.

jest to dość duży projekt złożony z około 18 podstron - strony ogólnoinformacyjne, galerie, formularz kontaktowy oraz zakładki produktowe.


projektowanie stron internetowych 2


Ważną funkcjonalnością tego projektu internetowego jest łatwość i przejrzystość nawigacji i dotarcia bez problemu do poszczególnych elementów oferty naszego Klienta. Dlatego dołożyliśmy starań aby górne menu oraz dodatkowe menu w stopce było przejrzyste i intuicyjne.

 

projektowanie stron internetowych 4


Dostęp do oferty jest też możliwy z poziomu specjalnego menu graficznego, który w bardzo atrakcyjny sposób prowadzi do poszczególnych elementów oferty.


projektowanie stron internetowych 3


Ważnym elementem strony jest łatwość nawiązania kontaktu z naszym Klientem. Dlatego na każdej podstronie są wyeksponowane dane kontaktowe a w zakładce "kontakt" jest nowowesny formularz kontaktowy.


projektowanie stron internetowych 6


Strona www przygotowana o system zarządzania treścią (cms Joomla). Zaprojektowana oraz wdrożona ściśle wg. wskazówek Klienta. Zastosowane najbardziej aktualne komponenty oraz moduły. Ważną  funkcjonalnością jest możliwość wykonania w dowolnym momencie kopii zapasowej strony, co pozwala na odtworzenie jej w sytuacji awarii lub ataku hakerskiego. Albo daje możliwość zainstalowania strony na dowolnym innym serwerze.


 projektowanie stron internetowych 5

Przygotowana przez hotonline.pl strona internetowa jest responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (sprawdzone w teście google mobile friendly)

projektowanie stron internetowych 7

Na koniec współpracy do Klienta został wysłany film instruktażowy, pokazujący jak dodawać nowe oraz jak edytować istniejące treści.

Projekty na sprzedaż

Popularne realizacje

www.spanesi.com.pl

www.spanesi.com.pl

Strona www przygotowana dla firmy działającej w branży materiałów filtracyj...
Read More
www.mn-projects.com

www.mn-projects.com

Anglojęzyczna strona internetowa będąca uzupełnieniem bloga prowadzonego pr...
Read More
www.plockpranietapicerki.pl

www.plockpranietapicerki.pl

Strona www przygotowana dla firmy sprzątającej z Płocka. Zaprojektowana i w...
Read More