www.plockpranietapicerki.pl

Przygotowaliśmy stronę www.plockpranietapicerki.pl dla firmy sprzątającej z Płocka, która zajmuje się czyszczeniem tapicerki meblowej. Strona jest prosta, czytelna a jednocześnie nowoczesna. Grafika została zakupiona w banku zdjęć w ramach ceny projektu.


Strona zbudowana jest z 4 podstron, chociaż istnienie możliwość rozbudowania jej o dowolnie dużą liczbę podstron. Każda z podstron to oddzielny projekt graficzny przygotowany wg wskazówek Klienta.


projektowanie stron www 2


Ważnym elementem strony jest łatwość nawiązania kontaktu z naszym Klientem. Dlatego na każdej podstronie są wyeksponowane dane kontaktowe a w zakładce "kontakt" jest nowowesny formularz kontaktowy.


projektowanie stron www 3


Strona www przygotowana o system zarządzania treścią (cms Joomla). Zaprojektowana oraz wdrożona ściśle wg. wskazówek Klienta. Zastosowane najbardziej aktualne komponenty oraz moduły. Ważną  funkcjonalnością jest możliwość wykonania w dowolnym momencie kopii zapasowej strony, co pozwala na odtworzenie jej w sytuacji awarii lub ataku hakerskiego. Albo daje możliwość zainstalowania strony na dowolnym innym serwerze.

 

Przygotowana przez hotonline.pl strona internetowa jest responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (sprawdzone w teście google mobile friendly)


Na koniec współpracy do Klienta został wysłany film instruktażowy, pokazujący jak dodawać nowe oraz jak edytować istniejące treści.

Projekty na sprzedaż

Popularne realizacje

www.mn-projects.com

Anglojęzyczna strona internetowa będąca uzupełnieniem bloga prowadzonego pr...
Read More

www.spanesi.com.pl

Strona www przygotowana dla firmy działającej w branży materiałów filtracyj...
Read More

www.plockpranietapicerki.pl

Strona www przygotowana dla firmy sprzątającej z Płocka. Zaprojektowana i w...
Read More