www.mn-projects.com

Strona www przygotowana o system zarządzania treścią (cms Joomla). Zaprojektowana oraz wdrożona ściśle wg. wskazówek Klienta. Zastosowane najbardziej aktualne komponenty oraz moduły. Ważną  funkcjonalnością jest możliwość wykonania w dowolnym momencie kopii zapasowej strony, co pozwala na odtworzenie jej w sytuacji awarii lub ataku hakerskiego. Albo daje możliwość zainstalowania strony na dowolnym innym serwerze.

 

Przygotowana przez hotonline.pl strona internetowa jest responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (sprawdzone w teście google mobile friendly)

 

responsywnosc


Sercem strony jest blog, na którym Klient umieszcza swoje wpisy dotyczące swoich projektów przedstawionych na kanale YT.


 projektowanie stron www 2

W związku z tematyką oraz przeznaczeniem strony wpisy dokonane w zakładce BLOG wyświetlane są również na pozostałych podstronach, tak aby można było uzyskać dostęp do zamieszczanych treści z każdego poziomy tego projektu.


projektowanie stron www 4

Ważnym elementem tego projektu jest wtyczna PayPal umożliwiająca dokonywanie wpłat na projekty naszego Klienta. Jest to autoryzowany przez PayPal komponent gwaranujący bezpieczeństwo i rzetelność dokonywanych przelewów.


projektowanie stron www 5


Zastosowane na stronie moduły umożliwiają również włączenie galerii oraz wyświetlanie filmów z YT.

Na potrzeby zachowania kontaktu zainstalowany jest również nowowczesny formularz kontaktowy.


projektowanie stron www 6


Na koniec współpracy do Klienta został wysłany film instruktażowy, pokazujący jak dodawać nowe oraz jak edytować istniejące treści.

Projekty na sprzedaż

Popularne realizacje

www.spanesi.com.pl

www.spanesi.com.pl

Strona www przygotowana dla firmy działającej w branży materiałów filtracyj...
Read More
www.mn-projects.com

www.mn-projects.com

Anglojęzyczna strona internetowa będąca uzupełnieniem bloga prowadzonego pr...
Read More
www.plockpranietapicerki.pl

www.plockpranietapicerki.pl

Strona www przygotowana dla firmy sprzątającej z Płocka. Zaprojektowana i w...
Read More