• +48 698 49 33 55

www.spanesi.com.pl

Przygotowaliśmy stronę www.spanesi.com.pl dla firmy działającej w branży materiałów filtracyjnych, kabin lakierniczych oraz doradztwa technicznego w ww. zakresie. Jest to już kolejna strona www przygotowana dla tego Klienta, co bardzo nas cieszy, bo świadczy o zaufaniu do naszej firmy.

jest to dość duży projekt złożony z około 18 podstron - strony ogólnoinformacyjne, galerie, formularz kontaktowy oraz zakładki produktowe.


projektowanie stron internetowych 2


Ważną funkcjonalnością tego projektu internetowego jest łatwość i przejrzystość nawigacji i dotarcia bez problemu do poszczególnych elementów oferty naszego Klienta. Dlatego dołożyliśmy starań aby górne menu oraz dodatkowe menu w stopce było przejrzyste i intuicyjne.

 

projektowanie stron internetowych 4


Dostęp do oferty jest też możliwy z poziomu specjalnego menu graficznego, który w bardzo atrakcyjny sposób prowadzi do poszczególnych elementów oferty.


projektowanie stron internetowych 3


Ważnym elementem strony jest łatwość nawiązania kontaktu z naszym Klientem. Dlatego na każdej podstronie są wyeksponowane dane kontaktowe a w zakładce "kontakt" jest nowowesny formularz kontaktowy.


projektowanie stron internetowych 6


Strona www przygotowana o system zarządzania treścią (cms Joomla). Zaprojektowana oraz wdrożona ściśle wg. wskazówek Klienta. Zastosowane najbardziej aktualne komponenty oraz moduły. Ważną  funkcjonalnością jest możliwość wykonania w dowolnym momencie kopii zapasowej strony, co pozwala na odtworzenie jej w sytuacji awarii lub ataku hakerskiego. Albo daje możliwość zainstalowania strony na dowolnym innym serwerze.


 projektowanie stron internetowych 5

Przygotowana przez hotonline.pl strona internetowa jest responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (sprawdzone w teście google mobile friendly)

projektowanie stron internetowych 7

Na koniec współpracy do Klienta został wysłany film instruktażowy, pokazujący jak dodawać nowe oraz jak edytować istniejące treści.

Projekty na sprzedaż

Popularne realizacje

www.spanesi.com.pl

www.spanesi.com.pl

Leave review
Strona www przygotowana dla firmy działającej w branży materiałów filtracyj...
Read More
www.mn-projects.com

www.mn-projects.com

Leave review
Anglojęzyczna strona internetowa będąca uzupełnieniem bloga prowadzonego pr...
Read More
www.loveandflowers.pl

www.loveandflowers.pl

Leave review
Strona www przygotowana dla firmy zajmującej się tworzeniem kwiatowych deko...
Read More