• +48 698 49 33 55

www.plockpranietapicerki.pl

Przygotowaliśmy stronę www.plockpranietapicerki.pl dla firmy sprzątającej z Płocka, która zajmuje się czyszczeniem tapicerki meblowej. Strona jest prosta, czytelna a jednocześnie nowoczesna. Grafika została zakupiona w banku zdjęć w ramach ceny projektu.


Strona zbudowana jest z 4 podstron, chociaż istnienie możliwość rozbudowania jej o dowolnie dużą liczbę podstron. Każda z podstron to oddzielny projekt graficzny przygotowany wg wskazówek Klienta.


projektowanie stron www 2


Ważnym elementem strony jest łatwość nawiązania kontaktu z naszym Klientem. Dlatego na każdej podstronie są wyeksponowane dane kontaktowe a w zakładce "kontakt" jest nowowesny formularz kontaktowy.


projektowanie stron www 3


Strona www przygotowana o system zarządzania treścią (cms Joomla). Zaprojektowana oraz wdrożona ściśle wg. wskazówek Klienta. Zastosowane najbardziej aktualne komponenty oraz moduły. Ważną  funkcjonalnością jest możliwość wykonania w dowolnym momencie kopii zapasowej strony, co pozwala na odtworzenie jej w sytuacji awarii lub ataku hakerskiego. Albo daje możliwość zainstalowania strony na dowolnym innym serwerze.

 

Przygotowana przez hotonline.pl strona internetowa jest responsywna, czyli dostosowana do wyświetlania na urządzeniach mobilnych (sprawdzone w teście google mobile friendly)


Na koniec współpracy do Klienta został wysłany film instruktażowy, pokazujący jak dodawać nowe oraz jak edytować istniejące treści.

Projekty na sprzedaż

Popularne realizacje

www.spanesi.com.pl

www.spanesi.com.pl

Leave review
Strona www przygotowana dla firmy działającej w branży materiałów filtracyj...
Read More
www.mn-projects.com

www.mn-projects.com

Leave review
Anglojęzyczna strona internetowa będąca uzupełnieniem bloga prowadzonego pr...
Read More
www.loveandflowers.pl

www.loveandflowers.pl

Leave review
Strona www przygotowana dla firmy zajmującej się tworzeniem kwiatowych deko...
Read More