Pomożemy Tobie przygotować skuteczną oraz ładną stronę www

 

Zacznijmy od tego, że nie musisz znać się na stronach internetowych, żeby posiadać jedną z nich. Ty jesteś ekspertem w swojej branży natomiast my potrafimy budować oraz wdrażać strony www. Najważniejsze, żebyś sam był przekonany o konieczności posiadania strony internetowej. Pamiętaj, że tak naprawdę celem posiadania strony www nie jest strona sama w sobie, ale celem jest zysk jaki możesz osiągnąć, zdobywając dzięki niej kolejnego Klienta oraz nowe zamówienie. Dlatego staramy się tworzyć strony zarówno ładne a także skuteczne, które zamienią wizytę internauty, który odwiedził Twoją stronę internetową w Twój czysty zysk.

   Poniżej znajdziesz informacje jak krok po kroku zamówić projekt nowej strony internetowej:

01. Skontaktuj się z nami

Zadzwoń do nas (698 49 33 55) lub napisz mail (biuro@hotonline.pl) wtedy wspólnie ustalimy czego potrzebujesz i czy damy radę dostosować się do Twoich wymagań.

02. Pokaż nam wzór Twojej strony

Przyślij nam mailowo link lub linki do istniejących stron, jakie się Tobie podobają. Musimy wiedzieć, czego oczekujesz i czy my będziemy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom.

03. Wysyłka tresci oraz grafiki

Wysyłasz nam mailowo wszystkie tresci i grafikę na oraz uwgi, które ułatwią nam przygotowanie Twojej strony. Również dane potrzebne do zamówienia domeny i serwera.

04. Przygotwanie Twojej strony

Jak już mamy wszystkie materiały zaczynamy pracę od kupienia domeny, serwera oraz przygotowania szablonu graficznego Twojej strony. Następnie wdrażamy treści oraz grafikę.

05. Nanoszenie poprawek

Na koniec jak również w czasie naszej pracy możesz zgłaszać swoje proprawki i korekty do strony. Będziemy je nanosić w ramach naszych możliwości.

06. Opłacenie usługi

Po zakończeniu wszystkich działań i nanoszeniu poprawek wystawiamy Wam fakturę VAT za nasze usługi i przeazujemy kopię przygotowanej i wdrożonej strony www.

   Zobacz co przygotowaliśmy dla Ciebie w ramach pakietu zaprojektowania nowej strony www 

Indywidualny projekt graficzny

Na podstawie Waszych informacji oraz przykładowych stron www, jakie się Wam podobają przygotujemy nowoczesny i przejrzysty szablon graficzny Waszej nowej strony. Szablon będzie przygotowany ściśle wg. Waszych wskazówek.

Przestrzeń na serwerze

W ramach opłaty za stronę dostanie na rok za darmo 2 GB przestrzeni dyskowej na Waszą stronę oraz na pocztę. W kolejnym roku koszt serwera to tylko 50 zł brutto. Jeśli posiadacie własny wykupiony serwer wówczas Wasza strona możemy zainstalować także i tam bez dodatkowych opłat.

Responsywna strona www

Twoja strona będzie dostosowana do przeglądania na urządzeniach mobilnych.

System zarządzania treścią (cms)

Waszą stronę oprzemy o system zarządzania treścią Joomla, który umożliwia dodanie do projektu nieskończenie wiele treści oraz grafiki. My wdrażając Waszą stronę "na start" dodamy do 12 stron artykułów uzupełnionych Twoimi grafikami.

Zarejestrujemny domena *.pl

Każda strona musi mieć swoją domenę. Utrzymanie w pierwszym roku to zero złotych. Kolejne lata wg cennika operatora.

Logo tekstowe

Możemy przyotować proste logo oparte na samym tekście (np. jak hotonline.pl)

Grafika z banku zdjęć

Kupimy dla Ciebie do 3 zdjęć z profesjonalnego banku zdjęć, które będzie można wykorzystać np do slidera na stronę tytułową.

Dostosowanie SEO

Dokładamy starań aby strona była jak najlepiej widoczna przez google. Zatem przykładamy szczególną uwagę to treści, słów kluczowych oraz opisów, będących podstawę dobrego pozycjonowania.

Statystyki google analytics

Dodanie strony do google analytics pozwoli Wam zdoyć wiedzę co i dla kogo jest ważne na Waszej stronie. 

Integracja z Facebookiem

Instalujemy moduł pozwalający polubić Wasz profil z poziomu strony www.

Rozbudowany formularz kontaktowy

Zobacz przykłady różnych formularzy.

Google maps

Mozemy w dowolnym miejscu strony zainstalować dynamiczną mapę google.

Nowoczesna galeria zdjęć

Zobacz przykłady różnych galerii.

Dynamiczny slider zdjęć

Slider to ozdoba każdej strony. Zobacz jaki my możemy przygotować dla Ciebie.

I co jeszcze w tej samej cenie?

  • Informacja o plikach cookies
  • Darmowa jedna aktualizacja - w ciągu pierwszego miesiąca od oddania strony jeśli pojawią się aktualizacje zainstalowanych elementów dokonamy jej za darmo.
  • Kopia zapasowa - na koniec naszej pracy wyślemy do Ciebie kopię zapasową Twojej strony, pozwalającą odtworzyć ja w razie nagłego wypadku.
  • Rabat na dodatkowe usługi z naszego portfolio oraz na kolejne strony - 10%

Cena za przygotowanie i wdrożenie strony www - 370 zł netto (455 zł brutto)

Cena obejmuje wszystkie elemety wymienione powyżej i dotyczy przygotowania i wdrożenia jednej strony internetowej. Do każdej usługi dajemy fakturę vat. A na koniec pracy wysyłamy wszystkie pliki jakie zostały stworzone podczas pracy na Twoim projektem.

Kompleksowe projekty w promocyjnych cenach 

Projekty "za 100 złotych" to w pełni profesjonalne atrakcyjne graficznie strony www z systemem zarządzania treścią przeznaczone dla osób i firm, które potrzebują ładnych, skutecznych ale też tanich stron internetowych.