Czy nasza oferta jest dostosowana do Ciebie? Sprawdź to!

 

Istniejemy na rynku od 4 lat podczas których wdrożylismy wiele stron internetowych ale też obserwowaliśmy czego potrzebuje osoba, która chce mieć stronę internetową lub już taką posiada. Wiele rzeczy nam się udało, wiele popełniliśmy błędów. Z każdego podjętego kroku wyciągnęliśmy wnioski a przede wszystkim uczylismy się aby teraz wszystko oprzeć na naszym nowym standardzie współpracy z Państwem. 

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą. I do rozpoczęcia współpracy z naszą firmą.

Strona www za 455 PLN brutto  

Czytaj dalej jeśli potrzebujesz strony www przygotowanej od początku wg Twoich wskazówek do momentu wdrożenia, a jedyne co teraz masz to chęci i zarys jak ona ma wyglądać.

Administrowanie stronami www  

Masz już stronę, a teraz potrzebujesz aby tresci na niej były cały czas aktualne a zainstalowane moduły i komponenty bezpieczne i zaktualizowane do najnowszych wersji. Jeśli tak to ta usługa jest dla Ciebie.

  Dodawanie treści oraz grafiki

Kiedy chcesz dodać nowy artykuł lub zaktualizować stare treści lub zdjęcia a nie wiesz jak to zrobić możesz to wówczas zlecić nam. My za Ciebie dokonamy wszystkich tych aktualizacji.

  Filmy instruktażowe

Jeśli przygotowaliśmy dla Ciebie stronę www lub masz stronę zrobioną przez inną firmę a teraz chcesz sam się nauczyć edytować ją to możemy przygotować indywidualny film pokazujący jak należy ją obsługiwać.

Kompleksowe projekty w promocyjnych cenach 

Projekty "za 100 złotych" to w pełni profesjonalne atrakcyjne graficznie strony www z systemem zarządzania treścią przeznaczone dla osób i firm, które potrzebują ładnych, skutecznych ale też tanich stron internetowych.